VAKUUMA FORMĒŠANA

TEHNOLOĢIJA

Mūsu uzņēmums ir izstrādājis jaunu pus-automatizētu tehnoloģiju vakuuma formēšanai, un ražo iekārtas 3D printēšanai un plastikāta lokšņu vakuuma formēšanai. Šī unikālā tehnoloģija ļauj ražot produktus mazās tirāžās ar minimālām izmaksām, kvalitatīvu druku, gatavam 3D produktam. Mēs kontrolējam visu vakuuma formēšanas tehnoloģijas procesu: no iekārtu ražošanas, 3D modelēšanas un formu izgatavošanas, līdz gatava 3D produkta iegūšanai. UZLEX vakuuma formēšanas iekārtas ir 100% izstrādātas un ražotas Latvijā, Rīgā.

MŪSU SERVISS

REKLĀMA: 

Mēs izgatavojam dažādus apjomīgus izstrādājumus reklāmas nozarei, tādus kā izkārtnes, plauktus, plakātus, naudas paliktņus, gaismas konstrukcijas ar apjomīgu produkta izvirzīšanu, displejus, reklāmas turētāji. Katrs reklāmas produkts ir izstrādāts, ņemot vērā produktu formāta individuālās īpašības un tam ir augsta attēla un apjoma precizitāte. Maksimālais formāts POS izstrādājumam – А0 (1200 х 800mm). Tiek izmantoti tādi materiāli PVH, PET, polistirols, ABS biezumā no 0,2mm līdz 5 mm ar iespēju dziļuma formēšanai līdz 200 mm.               

INDUSTRIĀLO DETAĻU IZGATAVOŠANA -  AUTOINDUSTRIJA, MEDICĪNA, IEKĀRTAS:

Ar termo-formēšanas metodi tiek izgatavotas auto detaļas, korpusi un dažādas sarežģītības iekārtu daļas atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām. Visbiežāk pielietojamie materiāliABS, polistirols, PET. Materiāla biezumsno 1 līdz 5mm. Detaļas var tikt izgatavotas ar druku un tās nokļūšanu apjomīgā izstrādājuma modelī.


               

INDUSTRIĀLĀ IEPAKOŠANA:

Mēs ražojam industriālo iepakojumu, kas paredzēts rūpnieciskajām un tehniskajām vajadzībām –  dažādas paletes, paplātes, detaļu konteinerus transportēšanai, blisterus, korrex, individuālu iepakojumu sarežģītiem izstrādājumiem, ar druku vai bez. Minimālā ražošanas tirāža – 100 gab. Ražošanā izmantotie materiāliPVH, PET, polistirols, ABS. Visbiežāk izmantojamais materiāla biezums iepakojuma ražošanā – 1-5 mm ar iespēju dziļuma formēšanai līdz 200 mm               


VOBLERI. POS MATERIĀLI:

Ar vakuuma formēšanas palīdzību izgatavojam apjomīgus voblerus tirdzniecības vietu noformēšanai. Mēs veicam visu ražošanas ciklu 3D produkcijaino 3D voblera modeļa izgatavošanas līdz tirāžas gatava produkta ražošanai. Iespējams izgatavot mazas tirāžas. Lai iegūtu augstu attēla detalizāciju mēs ražošanā izmantojam speciālus PVH materiālus, biezumā no 0,2-0,5 mm               

3D RELJEFA KARTES:

Mēs ražojam 3D kartes jebkuram pasaules reģionam, izmantojot gan uzņēmumu kartogrāfiskos datus, gan klienta, apvienojot tos ar “DEM” reljefa datiem no satelītiem. Mēs piedāvājam karšu izstrādi un izgatavošanu formātos no 10cm x6cm līdz pat 1,189m x 841m (A0), magnētus, pastkartes, galda un sienu kartes.

Kur 3D kartes var tikt izmantotas:

- mācību kartes skolām un universitātēm;

- reģionālās kartes valsts iestādēm un reģioniem;

- speciālas kartes tūrisma vietām;

- kartes militārām vajadzībām;

- suvenīru un dāvanu pastkartes.               

FORMU RAŽOŠANA:

Viens no produkcijas ražošanas cikliem ar 3D reljefu, ir formas izgatavošana plastikātu vakuuma formešanai. Izgatavošanai visbiežāk izmanto īpašu plastikāta modeli, kura īpašības ir labi piemērotas formu ražošanai, kā arī formēšanas procesā. Maksimālais formas izmērs – 800 х 1200mm. Formas izgatavošanai var tikt izmantoti arī tādi materiāli kā MDF un alumīnijs.               

UZLEX IEKĀRTAS VAKUUMA FORMĒŠANAI:

Mēs ražojam termo-vakuuma formēšanas iekārtas. Standarta izmērsA3 formāts ar sadaļu uz А4, kā arī iespējama iekārtas individuāla izstrāde jebkuram izmēram līdz A0 izmēram, pēc pieprasījuma. UZLEX iekārtas priekšrocības: visi režīmi uzstādās automātiski, iespējams ātri pārkonfigurēt uz citu biezumu, materiāla tips un izmērs. Viegls darbs ar iekārtu dod iespēju to pielietot savā darbā jebkuram uzņēmumam bez speciālas apmācības

JAUTĀJUMI - ATBILDES

Mēs esam reāli ražotāji ar 100% ciklu termo-formēšanā. Labākais veids sazināties ar mums par jebkuriem jautājumiemuzrakstīt vēstuli uz info@uzlex.eu. Aprakstiet brīvā formā Jūsu intereses un vēlmes, un mēs tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums, lai apspriestu jautājumus.

Par mūsu vakuuma formēšanas tehnoloģiju varat apskatīties:

- Web: http://vf.uzlex.eu/
- Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=cfmC6B4TCDc
- Instagram: https://www.instagram.com/3d.maps.publisher/


Realizācijas termiņš
:

Mums ir viss ražošanas aprīkojums un mēs varam Jums nodrošināt pakalpojumu sniegšanu īsā termiņā. Mūsu tehnoloģisko iekārtu daudzveidība un tehnoloģijas iekļauj sevī:

- Zinātnisko pētījumu nodaļa;
- Frēzēšanas iekārta;
- Konvertinga centrs;
- Iekārta ruļļu griešanai;
- Drukas iekārtasUV, offset, sietspiedes;
- Iekārtas vakuuma formēšanai;
- Visi tehnoloģiskie tipi materiālu griešanai;Sazinieties ar mums par jebkuriem Jums interesējošiem jautājumiem – info@uzlex.eu